Школа має досягнення у навчально-виховному процесі.
 Протягом 2011/2012 н. р. відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади з базових і спеціальних дисциплін, конкурси, учні школи брали участь у міжнародному конкурсі знавців української мови імені П. Яцика (4 клас. Сліпець Аліна ІІ місце серед  учнів шкіл району. Вчитель Байрак Г.Є.), районній олімпіаді юних математиків (4 клас. Ковальчук Андрій ІІ місце серед шкіл району. Вчитель Байрак Г.Є)
2014/2015 н. р. відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади з базових і спеціальних дисциплін, конкурси, учні школи брали участь у міжнародному конкурсі знавців української мови імені П. Яцика (3 клас. Серкіс Тетяна 3 місце серед  учнів шкіл району. Вчитель Байрак Г.Є.), районній олімпіаді юних математиків (4 клас. Терешко Юлія 5 місце серед шкіл району. Вчитель Підгородецька О.П.).