21 вер. 2017

Флеш моб "Голуб миру"

Школярі Хлопівської філії долучилися до Всеукраїнського флеш мобу «Голуб миру»
1 вер. 2017

ПЕРШИЙ ДЗВОНИК

Ось і настав він, довгожданий день для всієї дітвори- день зустрічей: зі школою, із своїми вчителями та однокласниками, день усмішок, день першого шкільного дзвоника.
19 бер. 2015

Екологічний ранок

Ми всі господарі природи, тож збережемо її вроду!
10 бер. 2015

Акція "Наречемось України вірними синами"

Проведено акцію "Наречемось України вірними синами" присвячену 200-тій річниці від дня народження Михайла Вербицького. Було проведено бесіду про творчість композитора. Учні та вчителі хором виконували Гімн України "Ще не вмерла України..."
21 лют. 2015

Міжнародний день Рідної Мови

– Мово! Пресвятая Богородице мого народу! З чорнозему, з любистку, м'яти, рясту, євшан-зілля, з роси, з дніпровської води, від зорі й місяця народна. – Мово! Мудра берегине, що не давала погаснути земному вогнищу роду нашого і тримає народ на небесному Олімпі волелюбності, слави і гордого духу. – Мово! Велична молитво, у своїй нероздільній трійці, що єси ти і Бог Любов, і Бог Віра, і Бог Надія! – Мово наша! Дзвінкова кринице на середохресній дорозі нашої долі! Твої джерела б'ють десь від магми, тому й вогненна така. А вночі купаються в тобі ясні зорі, тому й ласкава така.
18 лют. 2015

18-20 лютого в школі проходили заходи присвячені річниці пам'яті Героїв Небесної Сотні

18 лютого було проведено молитву за Героїв Небесної Сотні; 19 лютого проведено урок мужності 20 лютого о 12:00 запалено свічку пам'яті Героїв Небесної Сотні
18 груд. 2014

Ранок «А хто, хто Миколая любить»

Через поле, через гай Йде до діток Миколай. У білесенькій торбинці Він усім несе гостинці. То ж бринить від щастя край — Тут ступає Миколай. Хоч надворі і пороша, Сніться діткам, сни хороші. Бо з дарунками в торбинці, Є чудові сни-гостинці.
13 груд. 2014

Андріївські вечорниці

Вже свято наближається Андрія І щось так радісно в душі співа, Так хочеться, щоби збулася вічна мрія, Яка в душі постійно ожива. Так хочеться піти на вечорниці, З дівчатами з'єднатись у танку - Такі рум'яні й гарні їхні лиця І душі золоті закутані в вінку. Усі щасливі, радл веселяться І бурний сміх розбудить всіх із сну - Захочеш танцювати на просторнім плаці, почуєш, як хтось кличе вже весну. І нам дівчата караваї місять Та ліплять калиту в куточках все собі, На добру долю навкруги ворожать, А нам лиш збитки над дівчатами роби.
1 груд. 2014

Флеш-моб

Проведено флеш-моб на підтримку українських військових в зоні АТО. З учнями була проведена бесіда про важливість моральної підтримки українських військових у цей не легкий час. Діти вирізали долоньки на яких написали побажання військовим. У флеш-мобі брало участь 40 учнів 1-4 класів
22 лист. 2014