Наші вчителі

Довбуш Ольга Федорівна,

1963 року народження. Закінчила Київський державний педагогічний інститут, стаж роботи 28 років. Спеціаліст вищої категорії. Вчитель 2 класу.

Мориляк Любов Василівна,

1960 року народження. Закінчила Тернопільський державний педагогічний інститут, стаж роботи 32 роки. Спеціаліст І категорії. Вчитель 1 класу.

Байрак Ганна Євгенівна,

1969 року народження. Закінчила Тернопільський педагогічний університет, стаж роботи 26 років. Спеціаліст вищої категорії.

Вчитель 3 класу.

Підгородецька Оксана Петрівна,

1990 року народження. Закінчила Тернопільський педагогічний університет, стаж роботи 4 роки. Спеціаліст.

Вчитель 4 класу.

Верхолаз Ганна Василівна,

1993 року народження. Закінчила Чортківське педагогічне училище ім. Барвінського, стаж роботи 2 роки. Молодший спеціаліст. Вчитель інформатики.

Добровольська Марія Василівна,

1983 року народження. Закінчила Чортківське педагогічне училище ім. Барвінського, стаж роботи 9 роки. Молодший спеціаліст. Вчитель початкових класів.